• Instagram
  • Twitter
  • inlog organisaties

1939/1940

Gerrit Duiker

1

Noorder Rondrit

B. van der Ploeg

1940/1941

Lo Geveke

2

Noorder Rondrit

G. Zuiderveld

1941/1942

Anne A. de Vries

3

Noorder Rondrit

G. Zuiderveld

1946/1947

Anne A. de Vries

4

Noorder Rondrit

G. Knottnerus

1946/1947

Klaas Schipper

1

Noordwesthoekrit

1946/1947

Hein Vermeulen

1

Ronde van Loosdrecht

Debora van der Hoorn

1950/1951

Anton Verhoeven

2

Ronde van Loosdrecht

1953/1954

Piet Kruger

5

Noorder Rondrit

H. Zuidema-Steenhuis

1953/1954

Teunis Scholten

2

Noordwesthoekrit

1953/1954

Anton Verhoeven

3

Ronde van Loosdrecht

Ietje Louwen

1953/1954

Martin Tuin

1

Oldambtrit

Tinie Brouwer

1954/1955

Piet Kruger

2

Oldambtrit

A. Aukema-Oostingh

1955/1956

Piet Kruger

3

Oldambtrit

Hennie Leentjer

1955/1956

J. Vossegat

3

Noordwesthoekrit

1955/1956

Roelof Bakker

1

Hollands Venetiëtocht

1961/1962

Anton Verhoeven

6

Noorder Rondrit

P. Stek-de Boer

1961/1962

G. Eising

4

Noordwesthoekrit

1961/1962

H. ten Have

4

Oldambtrit

Hennie Leentjer

1962/1963

Siep Schuiling

5

Oldambtrit

Wevelien de Haas

1962/1963

Arcangelo Damo

4

Ronde van Loosdrecht

Ietje Pfrommer-Louwen

1962/1963

Jan Uitham

7

Noorder Rondrit

E. Bouwes

1962/1963

Johannes Wondergem

5

Noordwesthoekrit

1962/1963

Roelof Bakker

1

Veluwemeertocht

1962/1963

Jan J. van der Hoorn

1

Amstelmeer marathon

1962/1963

Roelof Bakker

2

Veluwemeertocht

1963/1964

Siep Schuiling

6

Oldambtrit

Renske Georgius

1963/1964

Jeen van den Berg

5

Ronde van Loosdrecht

1968/1969

Hans van Helden

7

Oldambtrit

Grietje Heeringa

1969/1970

Jan Roelof Kruithof

8

Oldambtrit

Frouke Hund

1969/1970

Jan Visser

3

Veluwemeertocht

1969/1970

Tinus Roozendaal

6

Ronde van Loosdrecht

H. van Rijn

1969/1970

Jan Roelof Kruithof

2

Hollands Venetiëtocht

1971/1972

Tinus Roozendaal

9

Oldambtrit

Marieke van der Veen

1971/1972

Jan Roelof Kruithof

3

Hollands Venetiëtocht

1975/1976

alle wedstrijdrijders gediskwalificeerd

4

Hollands Venetiëtocht

1975/1976

Jan Roelof Kruithof

10

Oldambtrit

Lenie van der Hoorn

1975/1976

Dries van Wijhe

4

Veluwemeertocht

1977/1978

Jan Roelof Kruithof

11

Oldambtrit

niet bekend

1978/1979

Ton Groot

5

Veluwemeertocht

1978/1979

Ludwig Meijering

1

100 van Earnewoude

1978/1979

Dries van Wijhe

6

Veluwemeertocht

Janny Nijkamp Reinderink

1978/1979

Dries van Wijhe

1

Rottemerentocht

Lenie van der Hoorn

1978/1979

Dries van Wijhe

1

Driedaagse van Ankeveen

Lenie van der Hoorn

1978/1979

Arie Eriks

2

Amstelmeer marathon

1979/1980

Jan Roelof Kruithof

12

Oldambtrit

Hennie Ebbinge

1979/1980

Co Giling

7

Veluwemeertocht

Lenie van der Hoorn

1979/1980

Dries van Wijhe

2

100 van Earnewoude

1981/1982

Hans Bouma

7

Hollands Venetiëtocht

1981/1982

Henk Portengen

3

Amstelmeer marathon

1981/1982

Jan Visser

6

Noordwesthoekrit

1981/1982

Henk Ensing

13

Oldambtrit

Hennie Ebbinge

1981/1982

Jos Niesten

2

Rottemerentocht

Lenie van der Hoorn

1984/1985

Frans Boon

8

Veluwemeertocht

Elly van der Winde

1984/1985

Marten Hoekstra

8

Hollands Venetiëtocht

Hetty Witteveen

1984/1985

Jan-Roelof Kruithof

7

Noordwesthoekrit

1984/1985

Jan Kooiman

2

Driedaagse van Ankeveen

Joke van der Voort

1984/1985

Anne Postmus

14

Oldambtrit

Jitske Nauta

1984/1985

Jos Niesten

3

Rottemerentocht

Ineke Kooiman

1984/1985

Albert Bakker

8

Noorder Rondrit

Ypie op de Hoek

1985/1986

Jos Niesten

3

100 van Earnewoude

1985/1986

Evert van Benthem

3

Driedaagse van Ankeveen

1985/1986

Dries Klein

15

Oldambtrit

Ypie op de Hoek

1985/1986

Henri Ruitenberg

9

Hollands Venetiëtocht

Corina Slagter

1985/1986

Albert Bakker

9

Noorder Rondrit

Ypie op de Hoek

1985/1986

Evert van Benthem

8

Noordwesthoekrit

Betty Westerveld-Van Rijn

1985/1986

Jan Hopman

1

USA-marathon

1985/1986

Evert van Benthem

4

Rottemerentocht

Ingrid Paul

1986/1987

Jos Pronk

2

USA-marathon

1986/1987

Henk Ensing

16

Oldambtrit

Erna Uitham

1986/1987

Henri Ruitenberg

10

Hollands Venetiëtocht

Alida Pasveer

1986/1987

Harry Kiers

10

Noorder Rondrit

Ypie op de Hoek

1986/1987

Frits Schalij

9

Noordwesthoekrit

1986/1987

Jan Roelof Kruithof

9

Veluwemeertocht

Lenie van der Hoorn

1986/1987

Edward Hagen

8

Ronde van Loosdrecht

1986/1987

Jan Hopman

4

Amstelmeer marathon

Corine Slagter

1986/1987

Hilbert van der Duim

1

Dwars door Akkrum

1986/1987

Jos Niesten

4

Driedaagse van Ankeveen

1990/1991

Yep Kramer

11

Hollands Venetiëtocht

Alida Pasveer

1990/1991

Edward Hagen

9

Ronde van Loosdrecht

Simone van der Heide

1990/1991

Yep Kramer

4

100 van Earnewoude

1990/1991

Jan Eise Kromkamp

5

Rottemerentocht

Lenie van der Hoorn

1990/1991

Yep Kramer

10

Noordwesthoekrit

Harriët Berkhoff

1990/1991

Marcel Kooy

3

USA-marathon

Hannie Frederiks

1990/1991

René Ruitenberg

5

Amstelmeer marathon

Janneke Dickhout

1993/1994

Bert Verduin

5

100 van Earnewoude

Klasina Seinstra

1995/1996

Henk Angenent

6

100 van Earnewoude

Klasina Seinstra

1995/1996

Ruud Borst

17

Oldambtrit

Klasina Seinstra

1995/1996

Erik Hulzebosch

10

Veluwemeertocht

Jenita Smit

1995/1996

Bert Verduin

4

USA-marathon

Judith Rem

1995/1996

Erik Hulzebosch

6

Amstelmeer marathon

Jenita Smit

1995/1996

Jan Eise Kromkamp

10

Ronde van Loosdrecht

Gretha Smit

1995/1996

Arnold Stam

6

Driedaagse van Ankeveen

1995/1996

Jan Bakker

11

Noordwesthoekrit

Baukje Bron

1996/1977

Hans Pieterse

6

Rottemerentocht

Janneke Dickhout

1996/1977

Yep Kramer

7

Amstelmeer marathon

Jolanda Duivenvoorden-Grimbergen

1996/1977

Hans Pieterse

7

100 van Earnewoude

Neeke Smit

1996/1977

René Ruitenberg

11

Veluwemeertocht

Gretha Smit

1996/1997

Erik Hulzebosch

13

Hollands Venetiëtocht

Klasina Seinstra

1996/1997

Haico Bouma

2

Dwars door Akkrum

1996/1997

René Ruitenberg

5

USA-marathon

Baukje Bron

1996/1997

Arnold Stam

11

Noorder Rondrit

Neeke Smit

2008/2009

Bob de Vries

8

Driedaagse van Ankeveen

Sandra 't Hart

2009/2010

Ralf Zwitser

11

Ronde van Loosdrecht

Carla Zielman

2009/2010

Geert-Jan van der Wal

12

Veluwemeertocht

Mireille Reitsma

2010/2011

Arjan Stroetinga

8

100 van Earnewoude

Mireille Reitsma

2011/2012

Elwin Hulsink

1

Schaatsmarathon Appingedam

Foske Tamar van der Wal

2011/2012

Ruud Aerts

13

Veluwemeertocht

Foske Tamar van der Wal

2011/2012

Jorrit Bergsma

3

Dwars door Akkrum

2011/2012

Rob Hadders

14

Hollands Venetiëtocht

Jolanda Langeland

2011/2012

Simon Schouten

9

100 van Earnewoude

Carla Zielman

WIE SCHREEF GESCHIEDENIS?

Sinds de winter van 1939/1940 zijn er 109 wedstrijden verreden. Wij zette alle wedstrijden en bij ons bekende uitslagen op een rijtje. Heeft u ontbrekende info, laat het ons weten!